Aksoy Nakliyat'a Hoş Geldiniz.

Aksoy Nakliyat 2018 Yılında Abdullah PEHLİVAN Tarafından Akhisar - Manisa'da Kurulmuştur.

Kurulduğumuz 2018 yılından itibaren 2 adet kamyon 1 adet asansör ve 8 uzman personelimiz ile AKSOY NAKLİYAT olarak Akhisar merkez olmak üzere Kırkağaç, Soma, Kınık, Savaştepe, Bergama, Saruhanlı, Salihli ve Gördes ilçelerimizde evden eve asansörlü, marangozlu ve sigortalı taşımacılık hizmeti vermekteyiz.

Bölgenin En Güvenilir Firmasından Hizmet Almak İçin Hemen Arayın.

Şimdi Ara

Hizmetlerimiz

Akhisar Evden Eve Nakliyat

Akhisar’da hem şehir içi hem de şehirler arası Evden Eve taşımacılık hizmeti veren firmamız siz değerli müşterilerine asansörlü marangozlu sigortalı nakliyat hizmetlerini tek elden sunmaktadır. Akhisar’ın nakliye firması AKSOY Nakliyat.

Akhisar Evden Eve Taşımacılık

Akhisar evden eve nakliye firmaları için de AKSOY Nakliyat güler yüzlü hizmet anlayışı, alanında uzman personeli ve uygun fiyat politikası ile siz değerli akhisarlıların gözünde sektörün en güvenilir firması olmuştur.

Akhisar Asansörlü Taşımacılık

Akhisar’da kendimize ait 10 kat’a taşıma yapabilen asansörümüz ile sizlerin hizmetindeyiz. Eksiksiz hizmet arıyorsanız asansörlü, marangozlu, sigortalı evden eve taşımacılık hizmetimiz ile tanışın. İhtiyaç halinde sadece asansör kiralayabilirsiniz.